ZAPRASZAMY DO SERWISU

© 2018 All Rights Reserved IRCarserwis.pl  Ireneusz Michalski

 

Siedziba firmy IRCAR:

ul. Wronia 23/25 

87-800 Włocławek

 

Dane kontaktowe:

tel. 504 739 073

biuro@ircarserwis.pl

 

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 

08:00-18:00

Sobota 

08:00 - 14:00

Niedziela 

nieczynne

Strona główna

O nas 

Kontakt

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

ELEKTRONIKA

NAPRAWY

WYMIANY

PRZEGLĄDY

SERWIS KLIMATYZACJI

ELEKTRYKA 

OBSŁUGA  FILTRA  DPF

Tylko my pomożemy rozwiązać każdy twój problem.

Zapraszamy do kontaktu.

W układzie wydechowym nowoczesnych silników wysokoprężnych zamontowany jest specjalny filtr oczyszczający spaliny z cząsteczek stałych. Długotrwałe użytkowanie może doprowadzić do jego zapchania, w wyniku czego cały układ wydechowy jest narażony na awarię. Koszty wymiany filtra są wysokie, dlatego warto rozważyć opcję czyszczenie filtra cząsteczek stałych w wyspecjalizowanym serwisie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi, na które składa się mycie oraz regeneracja filtra DPF. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm i konkurencyjna cena. Powierzając nam swoje auto, macie Państwo pewność, że zajmą się nim doświadczeni fachowcy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz serwis oferuje profesjonalne czyszczenie filtra DPF. Dysponuje nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym, w skład którego wchodzą urządzenia umożliwiające przeprowadzenie dokładnej diagnostyki. Przed rozpoczęciem pracy, szczegółowo sprawdzimy poszczególne podzespoły, czy nie ma w nich uszkodzeń mechanicznych, aby regeneracja filtra DPF przebiegła prawidłowo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponadto jeżeli wykryjemy usterkę, bądź uszkodzenie filtra cząstek stałych, niezwłocznie poinformujemy o tym klienta, ponieważ uszkodzony filtr może nie nadawać się do czyszczenia. Wymiana uszkodzonych elementów często jest niemożliwa, więc naprawa filtra DPF może nie dać satysfakcjonujących rezultatów. Zakup używanego filtra cząstek stałych, a następnie jego czyszczenie, może się okazać najlepszą drogą do przywrócenia pełnej sprawności Państwa pojazdu bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu nowego komponentu.

Pełna obsługa filtrów DPF